pre:

Android

iOS

Sledovanie Telefónu - funkcie


Požiadavky na telefónPotrebná je verzia Android vyššia ako 2.3 - GINGERBREAD alebo iPhone/iPad s verziou iOS vyššou ako 6.x.

Inštalácia - Sledovanie TelefónuZákladom úspešného inštalovania aplikácie je fyzický prístup k smartfónu. Po inštalácii by ste mali aplikáciu spustiť, aby prebehla registrácia telefónu. Po spustení aplikácie je potrebné vložiť emailovú adresu a heslo. Počas priebehu registrácie je potrebné internetové pripojenie. Váš email a heslo budú uložené na našom serveri a tieto údaje budete musieť zadať pri prihlasovaní na našu webovú stránku. Ak telefón už zaregistrovaný bol predtým, potrebné bude vložiť vašu emailovú adresu a vaše heslo z predchádzajúcej inštalácie. Po vložení prihlasovacích údajov musíte špecifikovať názov vášho telefónu. Následne je aplikácia úspešne nainštalovaná a pripravená odosielať údaje na server (ak má telefón internetové pripojenie). O niekoľko hodín sa môžete prihlásiť na webstránku Sledovania Telefónu a zobraziť si údaje.

Odosielanie údajovAby mohlo Sledovanie Telefónu odosielať údaje na náš server, je potrebné mať z vášho smartfónu povolený prístup na internet. Naša aplikácia sa bude periodicky pokúšať o odosielanie údajov na server, údaje nebudú stratené ani v prípade, že by bolo internetové pripojenie nedostupné. Na server Sledovania Telefónu budú tieto údaje odoslané po obnovení internetového pripojenia.

MMS/SMS údajeAplikácia Sledovania Telefónu zaznamenáva odoslané a prijaté MMS a SMS využitím základnej aplikácie pre SMS a MMS správy. Uvidíte GPS pozíciu (pre telefón s nainštalovanou aplikáciou), keď MMS/SMS bola prijatá/odoslaná. Odchádzajúce telefónne číslo bude integrované s kontaktmi v telefóne. Text sa ukladá ako pre SMS, tak aj pre MMS. Pre MMS sa ukladá aj priložený obrázok, ktorý budete môcť zobraziť alebo stiahnuť.

Údaje telefónuAplikácia bude zaznamenávať prichádzajúce a odchádzajúce telefónne hovory. Meno kontaktu a dĺžka hovoru sú uložené. Pre Android zariadenie je možné vypočuť si aktuálny hovor. V skúšobnej verzii môžete nahrať 3 hovory zadarmo a všetky hovory nahrať v plnej verzii (iba Android!).

Údaje GPSGPS údaje sú zaznamenávané pre každý hovor, SMS a systémový vstup. Zaznamenávané môžu byť tiež periodicky - k týmto typom GPS údajov budete mať plný prístup na webovej stránke. Aby mohli byť tieto údaje presné, mali by ste mať zapnutú funkciu GPS (a GPS signál) alebo aspoň dostupné Wi-Fi alebo Mobilnú Sieť. Pri používaní Wi-Fi alebo Mobilnej Siete nemusí byť GPS koordinácia veľmi presná.

Údaje prehliadačaAplikácia Sledovania Telefónu taktiež zaznamenáva aktivitu internetového prehliadača. Uložený bude názov domény a dátum, kedy bola doména navštívená. Podporovaný je základný Android prehliadač, S-prehliadač (Galaxy S5 browser), Chrome (pre Android) a Safari (pre iPhone / iPad).

WhatsappÚspešne sa nám podarilo získať Whatsapp správy, a to bez ROOT prístupu na váš telefón. Pre dokončenie procesu je potrebné pripojiť telefón k vášmu počítaču a spustiť na PC potrebný príkaz.

Ostatné aplikácie sociálnych sietíSledovania Telefónu dokáže extrahovať správy z rôznych aplikácií sociálnych sietí a komunikačných aplikácií. Pre Facebook, Viber, Skype, Line, Snapchat, Hangouts, Twitter, Kik a Tango správy bude potrebné pre určený telefón vykonať ROOT (pre Android zariadenia). Bez root prístupu naša aplikácia nemôže získať požadované súbory.

Okolité zvuky – nahrávanie zvukovPočnúc verziou Sledovanie Telefónu sedem (pre Android) a iOS verziou jeden, dokážete nahrávať okolité zvuky jednoduchým odoslaním SMS na určený telefón. Túto funkciu môžete využiť iba v prípade, ak máte predplatené funkcie nahrávania hovoru a okolitých zvukov.

SMS príkazy – Kontrola naživo

Cez SMS príkazy môžete reštartovať internet, zapnúť internet, vypnúť internet, reštartovať GPS, reštartovať nastavenia, reštartovať Wi-Fi, zapnúť Wi-Fi, vypnúť Wi-Fi, nahrávať okolité zvuky, fotografovať, fotografovať spredu, zobraziť kontakty a zobraziť aplikácie, ktoré sú na danom telefóne s operačným systémom Android spustené. Tieto správy boli vytvorené ako dôsledok rodičovskej kontroly alebo pre vyhľadanie strateného alebo odcudzeného telefónu. Používajte, prosím, dané príkazy iba na tieto účely. Nenesieme žiadnu zodpovednosť v prípade, ak tieto príkazy boli použité na účely, na ktoré neboli pôvodne navrhnuté.

Systémové údajeAplikácia Sledovania Telefónu zaznamenáva údaje pre vypnutie a zapnutie telefónu. Rovnako dokáže zobraziť údaje, ktoré určia, či je telefón v režime vibrovania alebo v tichom režime. Vidieť môžete aj to, kedy bola vymenená SIM karta.

Konfigurácia údajovV prehľadnom menu vášho účtu na webovej stránke sú dostupné rôzne možnosti konfigurácie. Máte možnosť vypnúť GPS údaje, vypnúť Údaje prehliadača, modifikovať časový interval pre gps údaje a časový interval pre odosielanie dát na server.

PoplatkyAplikácia je dostupná na stiahnutie zadarmo. Aplikáciu môže z našej webovej stránky stiahnuť každý. Ak si aplikáciu nainštalujete, údaje budú na webovú stránku odosielané bez akýchkoľvek poplatkov. Pre operačný systém Android, po prvom prihlásení na webstránku, budete mať k dispozícii plný prístup k údajom počas prvých troch dní. Ak budete s aplikáciou spokojný, po uplynutí skúšobnej verzie si môžete zakúpiť plný prístup k údajom z webovej stránky. Pokiaľ sa zaregistrujete na dlhšie obdobie, získate zľavu (až do 50% za rok). Ak plánujete zaregistrovať viacero mobilných zariadení, rovnako môžete získať zľavu (až do 50% za desať a viac telefónov). Cena mesačného predplatného pre základný balík je $10.00. Ak chcete využívať funkciu nahrávania hovorov alebo nahrávania okolitých zvukov, mesačne zaplatíte $20.00. Pri uplatnení všetkých zliav môžete zaregistrovať až 10 telefónov iba za sumu $200.00 za rok.